Naprawy SMART

Naprawy SMART
Wymiana uszkodzonego elementu nie jest jedyną możliwością naprawy. Nie trzeba od razu lakierować całego uszkodzonego zderzaka, rysę z lakieru da się usunąć bez lakierowania. Nie musimy również szpachlować i lakierować wgnieceń na karoserii - jeśli nie ma uszkodzenia lakieru można to usunąć bezinwazyjnie. Również uszkodzone elementy kokpitu oraz tapicerek (materiałowych i skórzanych) można naprawić.

Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo
Jeśli miałeś małą stłuczkę lub poważniejszą przygodę przyjedź do nas. Prowadzimy bezgotówkową likwidację szkód ze wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. U nas naprawa zajmuje 2-3 dni, a nie 2-3 tygodnie. Profesjonalne wyceny Eurotax zapewniają, że ubezpieczyciel zapłaci za pełen zakres naprawy. Załatwiamy wszelkie formalności w imieniu klienta.

Serwis mechaniczny

Serwis mechaniczny
Zajmujemy się kompleksowo naprawami mechanicznymi, dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Wykonujemy przeglądy samochodów po określonych w instrukcji przebiegach. W skład przeglądu wchodzi wymiana oleju wraz filtrami oraz kontrola pozostałych podzespołów (poziom płynów eksploatacyjnych, stan zawieszenia, ogumienia itp.

Auto detailing

Auto detailing
Nawet mocno zmęczony samochód może znów wyglądać jak nowy. Auto detailing to więcej niż kosmetyka - za pomocą kilkunastu różnych preparatów przywrócimy pierwotny blask zarówno karoserii, jak i wnętrzu samochodu. Na koniec zabezpieczymy cały samochód nowoczesnymi metodami (jak np. nanotechnologia).